Začať inzerovať nikdy nebolo jednoduchšie

Začíname tvoriť silný lokálny realitný portál, ktorý dokáže spojiť komunitu profesionálov a vytvárať nové stratégie predaja.

Coupon

100% ZĽAVA NA ZAČIATOK

Vyberte si "Rozšírený balíček", pri objednávke zadajte kód kupónu ZACINAME2020 a inzerciu v hodnote 50€ máte za 0€ !
Insight

PRAVIDELNÉ BONUSY

Maklérov, ktorí u nás budú aktívne inzerovať, zdieľať inzeráty a označovať nás na svojich sociálnych sieťach, odmeníme bonusmi.
Vip

VYHRAJTE VIP MARKETING

Pravidelné súťaže pre Maklérov o VIP inzertné balíčky pre ich nehnuteľnosti a veľa ďalších noviniek pre roky 2020/21.

Hlavná stratégia - regionálne sociálne siete

Košice sú bezpochyby metropolou východu a posledné roky vznikajú v našom okolí rôzne nové developerské projekty aj exkluzívne investičné príležitosti. Portálové riešenie #ikosice vďaka zdieľanému spoločnému marketingu s projektom #praveslovenske má spoločne viac ako 1.3 milióna impresií týždenne na Slovensku s výhradne slovenským publikom. Nášmu marketingu už dôverovali aj tieto značky:

Marketinglogawide[1]

Projekt #ikosice je na Instagrame rýchlo rastúca regionálna komunita od začiatku roka 2020. „Nenútená“ prezentácia nehnuteľností v rámci blogov vie osloviť aj takých ľudí, ktorí reálne o zmene bývania ani neuvažujú, ale dobrá ponuka, ktorú uvidia, ich možno osloví natoľko, že sa rozhodnú pre zmenu. Cieľom projektu #ikosice je postupne vybudovať silný regionálny portál pre prezentáciu firiem, voľného času a vďaka tejto novej realitnej sekcii ukázať všetky krásy života a bývania v meste Košice. A Vy, ako Maklér, môžete byť toho súčasťou. Už bezplatnou registráciou a inzerciou od 1€ za inzerát. Mimochodom, koľko Vás stojí 1 káva? 😉

Marketingové možnosti pre Maklérov, Realitné kancelárie a firmy

V rámci blogu budeme pravidelne prinášať články, ktorých hlavným cieľom bude podporiť regionálnu výrobu a predaj - zviditeľnenia regionálnych výrobcov a predajcov. Rovnako budeme prinášať osvetu v oblasti realitnej činnosti, nových projektov, či tipov pre pekné bývanie v Košiciach a okolí. A nechceme v tom byť sami, ak máte chuť sa pripojiť ako Maklér do osvety a prispieť článkami, nech sa páči, naša e-mail adresa čaká na Vaše nápady 😉 A aké sú ďalšie možnosti marketingu okrem inzercie? Tak napríklad:

Advert

REKLAMNÉ BANNERY

Zverejnené na stránkach webu ikosice.sk, nehnutelnostikosice.sk a IG STORY na Instagramovom účte @ikosice
Content

PR ČLÁNKY

Okrem redaktorského výberu je možnosť zapojiť sa do "blogovania" aj maklérom či firmám z regiónu cez PR články.
Contact

INSTAGRAM MARKETING

Bežná inzercia na portáloch už dnes zďaleka nestačí! Mladí ľudia sú na Instagrame a my vám poradíme, ako na to.

Píšte aj o polnoci 🙂 reality@ikosice.sk