Pridajte sa do profi tímu a staňte sa našim maklérom !

Hľadá sa šikovný obchodník – realitný maklér pre oblasť mesta Košice ale aj zvyšné blízke okresy košického a prešovského kraja. Pre svoju profesionálnu činnosť získa kvalifikáciu licencovaného realitného makléra, pravidelné školenia a silný marketingový tím na prezentáciu svojich ponúk v regióne. A ako na to?

1.

Napíšte nám

Pošlite nám e-mail so svojim profesijným životopisom na office@realvea.sk. Uveďte tam svoju motiváciu, prečo Vás zaujala práca realitného makléra a či ste s touto pozíciou už mali reálne skúsenosti, teda či ste už pracovali ako realitný maklér, alebo je to pre Vás úplne nový začiatok kariéry.
2.

Školenie

Ak budete spĺňať naše očakávanie, dohodneme si úvodné stretnutie a základné zaškolenie pre začiatok práce realitného makléra. Pozícia je vhodná na prácu „home office“ a teda ujasníme si, ako by naša spolupráca fungovala, nastavila by sa logistika kooperácie s realitnou kanceláriou a približné ciele.
3.

Nábor

Dbáme na to, aby ste si na svoje plecia nebrali taký počet ponúk, ktorý sa nedá zvládnuť. Ideálne je mať v ponuke exkluzívne zastúpenie 5 max 7 ponúk v reálnom čase. Podľa počtu uzavretých prípadov sa Vám bude automaticky navyšovať provízia z predaja a doplnkové benefity.

Avšak pozor ! Je to práca vhodná pre Vás ?

Skôr ako začnete uvažovať nad prácou realitného makléra, je v prvom rade potrebné si uvedomiť, že Vašou prácou bude vedieť riešiť a zastrešiť všetky eventuality, ktoré pri predaji nehnuteľnosti (väčšinou životnej udalosti Vašich klientov) môžu nastať. Preto táto práca absolútne nie je vhodná popri inej práci alebo vo voľnom čase pre mamičky na materskej či popri vysokej škole (v tomto prípade sa dotazujte u nás na pracovnú ponuku ASISTENT PREDAJA). Pri ohliadkach nehnuteľností sa totiž možný kupujúci nemôže prispôsobovať Vášmu času, ale naopak. No samozrejme, ak chcete predávať nehnuteľnosti ako poistky od franšízových spoločností svojim známym, tak áno, môžete poistky aj nehnuteľnosti predávať takýmto spôsobom – mierne na hulváta, no nie u nás.