Chcete si to predávať SAMI ?
Využite našu realitnú asistentku !

Nech už je Váš dôvod nevyužiť služby realitnej kancelárie akýkoľvek (či už predošlé zlé skúsenosti, šetrenie financií alebo všeobecný názor priateľov – že to zvládnete sami), mali by ste zbystriť pozornosť! Dobre zvolená stratégia predaja a marketing Vám môžu zvýšiť predajnú cenu aj o niekoľko tisíc eur. Na druhej strane – neznalosťou postupov pri predaji a komunikácii s kupujúcim (ktorý si napr. vybavuje hypotéku) sa Vám môže výrazne skomplikovať celý predaj. U nás sa môžete spoľahnúť na:

  • Certifikovaní makléri
  • Profesionálne fotografie
  • Virtuálne prehliadky
  • Príprava stratégie a inzercia
  • Filtrácia záujemcov
  • Odborné konzultácie
Realitná kancelária Košice
14+
rokov v realitách

Ideálne je to s realitkou, ale ide to aj bez nej !

A práve preto sme vytvorili funkciu Realitnej asistentky. Ide o certifikovanú a kvalifikovanú realitnú maklérku, ktorej zámerom je pomôcť Vám pripraviť materiály na predaj nehnuteľnosti a zorientovať sa na aktuálnom trhu s realitami. Jej náplňou je príprava materiálov na prezentáciu nehnuteľnosti (bonusom je už v cene aj inzercia na inzertných portáloch) a odbremenenie od prvotnej komunikácie záujemcov o nehnuteľnosť (predávajúci dostane v dohodnutej dobe pravidelný výpis s kontaktmi vážnych záujemcov a ich požiadavkami na obhliadku). No samotné obhliadky, ďalšia komunikácia s možnými kupujúcimi a samotné dokončenie obchodu vrátane právneho servisu a katastra je už vo Vašej réžii. Budeme Vám však „po ruke“, ak by niečo… a ak by ste zhodnotili, že je to „nad Vaše sily“ , stále môžete uzatvoriť plné zastúpenie predaja s našou Realitnou kanceláriou a dotiahneme predaj Vašej nehnuteľnosti „na kľúč“.

Obhliadka a návrh stratégie

Osobná obhliadka nehnuteľnosti zahŕňa analýzu stavu nehnuteľnosti, kontrolu vlastníckych vzťahov, sumár všetkých dokumentov a návrh predajnej stratégie so stanovením ceny nehnuteľnosti.

Príprava marketingu a inzercie

Vytvoríme profesionálne fotografie fotené zrkadlovým fotoaparátom, samozrejmosťou je aj virtuálny maklér – 3D sken ponuky a krátke prezentačné video. Inzerciu zabezpečíme na najväčších realitných portáloch.

Kontakty na vážnych záujemcov

Keďže pri inzercii budú uvedené kontakty realitnej asistentky, prvý kontakt so záujemcami o nehnuteľnosť bude na nej. A k Vám sa tak dostanú najmä kontakty na vážnych záujemcov o Vašu nehnuteľnosť.

Je to lacnejšie, ale nie zadarmo !

Skúsený licencovaný realitný maklér, profesionálne fotografie, moderný marketing, 3D obhliadka a inzercia na portáloch za prijateľnú cenu.

A kedy za to
zaplatíte ?
Keďže ide o marketingovú službu a predaj samotný si realizujete sami, suma za túto službu je splatná vopred, teda najneskôr v deň úvodnej osobnej obhliadky.

1 499/€ celkom

Tento balíček platí pre mezonetové byty a rodinné domy do max. 10 miestností. V cene je zahrnutá inzercia a virtuálna prehliadka na 12 mesiacov.

999/€ celkom

Cena služby „Realitná asistentka“ je konečná a platí pre 1 až 4 izbové byty. V cene je zahrnutá inzercia a virtuálna prehliadka na 6 mesiacov, ako aj všetky vyššie uvedené úkony asistentky.