Prečo
práve MY?

Bežná inzercia na portáloch už dnes zďaleka nestačí! Mladí ľudia sú na sociálnych sieťach a na nich treba úplne inak. Bežní makléri to často podceňujú alebo nevedia ako na to. Väčšina RK nemá ani vlastných fotografov a fotia ponuky mobilnými telefónmi. To si predsa vie väčšina predávajúcich spraviť aj sami, no nie? Preto si odbornosť a prezentáciu ponúk svojej vybranej realitnej kancelárie dobre preverte. A čo Vám vieme zabezpečiť my?

  • Certifikovaní makléri
  • Profesionálne fotografie
  • Virtuálne prehliadky
  • Lokálnosť
  • Osobný prístup
  • Odbornosť
  • "In House" marketing
  • Právne služby
Realitná kancelária Košice
12+
rokov v realitách

Prečo uprednostňujeme iba exkluzívny predaj ?

Ak zvažujete svoju nehnuteľnosť predávať cez viacero realitných kancelárii, položte si túto základnú otázku: Uvidí moju nehnuteľnosť 5-krát viac ľudí alebo ju uvidí 1 človek 5-krát !? Áno, správna je tá druhá možnosť. V tom najlepšom prípade ju uvidí 1 človek 5 krát na každom realitnom portáli v rovnakej cene pod rôznymi realitnými kanceláriami. Ale je viac ako isté, že možný kupujúci uvidí Vašu nehnuteľnosť ešte aj s rôznymi cenovkami! Pretože povedzme si na rovinu, je to ťažko odkontrolovateľné a horlivý maklér môže napáchať viac škody ako úžitku. Navyše motivácia predaja je v takomto prípade pre naozaj skúseného Makléra priam nulová. Nakoľko len málo naozaj skúsených maklérov bude investovať svoj čas do nejakej prezentácie navyše, keď tým bude robiť reklamu Vašej nehnuteľnosti aj ďalším realitným kanceláriám. A čo sa stane, ak u nás máte exkluzívnu zmluvu? Celý proces prebehne oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a tým ušetríte kopec času – najmä toho svojho! Pretože nebudete musieť riešiť telefonáty a e-maily od desiatok maklérov a robiť im logistiku obhliadok. Inzercia a foto prezentácia síce prebehnú v našom už tak vysoko nastavenom štandarde, ale navyše získate to, že Vaša nehnuteľnosť bude našou prioritou z pohľadu vynaloženého času aj investície do inzercie.

Realitná kancelária Košice
A kde sme
ako doma?

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v košickom a prešovskom kraji. Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, zrealizujeme predaj Vašej nehnuteľnosti „na kľúč“.

100%

Košice - mesto

88%

Košice - okolie

80%

Prešov

33%

Gemer a Zemplín