Nová lokalita, nový životný štýl !

Základom prezentácie developerského projektu je dobre spracovaná identita s webovou stránkou. Už viac nemusíte mať 3 agentúry na zastrešenie svojho projektu a predaja. Okrem priamej realitnej činnosti môže náš marketingový tím prevziať kompletný marketing a PR komunikáciu za Vás. Od vytvorenia webstránky projektu, tvorby virtuálnych prehliadok z CAD systémov, cez grafické podklady a správu sociálnych sietí, až po kompletný realitný servis obhliadok a komunikácie s klientmi.

Tvorba identity

Navrhneme názov, logo a dynamický web s prehľadom nehnuteľností a ich rezerváciami, virtuálne prehliadky z CAD systémov, kompletná tvorba grafických a multimediálnych materiálov pre maklérov.

Životný štýl

Prepojením aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Vytvoríme prezentáciu lokality na mieru ako nový životný štýl a benefity bývania v tejto lokalite.

Realitná činnosť

V súčinnosti s marketingovými aktivitami zastrešíme aj kompletné obhliadky, inzerciu a komunikáciu s klientmi. Podľa vopred dohodnutej stratégie zabezpečíme celú prezentáciu a predaj „na kľúč“.

Ukážeme výhody lokality nového projektu

Spravujeme sociálne siete s dosahom 1.5 milióna impresií týždenne na Slovensku s výhradne slovenským publikom zaujímajúcim sa o cestovanie, štýlové ubytovanie a životný štýl. Prepojením našich aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Prezentácia lokality je prvým krokom ako zaujať verejnosť a predstaviť bývanie vo Vašom developerskom projekte.